booking calendar - en to sr translation catalogue (66 entries)

en: Price
sr: Цена

en: January
sr: Јануар

en: February
sr: Фебруар

en: March
sr: Март

en: April
sr: Април

en: May
sr: Мај

en: June
sr: Јуни

en: July
sr: Јули

en: August
sr: Август

en: September
sr: Септембар

en: October
sr: Октобар

en: November
sr: Новембар

en: December
sr: Децембар

en: Sunday
sr: Недеља

en: Sun
sr: Нед

en: Su
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Booked
sr: Резервисан

en: Unavailable
sr: Недоступан

en: New
sr: Нови

en: New Extra
sr: Нови Екстра

en: is required.
sr: је потребно.

en: Enter the valid email address.
sr: Унесите исправну е-маил адресу.

en: Date
sr: Датум

en: No options
sr: Но оптионс

en: Jan
sr: Јан

en: Feb
sr: Феб

en: Mar
sr: Мар

en: Apr
sr: Апр

en: Jun
sr: Јун

en: Jul
sr: Јул

en: Aug
sr: Авг

en: Sep
sr: Сеп

en: Oct
sr: Окт

en: Nov
sr: Нов

en: Dec
sr: Дец

en: Mon
sr: Пон

en: Tue
sr: Уто

en: Wed
sr: Сре

en: Thu
sr: Чет

en: Fri
sr: Пет

en: Sat
sr: Суб

en: Mo
sr: По

en: Tu
sr: Ут

en: We
sr: Ср

en: Th
sr: Че

en: Fr
sr: Пе

en: Sa
sr: Су

en: Check in
sr: Датум доласка

en: Check out
sr: Датум одласка

en: Total
sr: Тоталан

en: Book Now
sr: Резервишите сада

en: Your request has been successfully sent. Please wait for approval.
sr: Ваш захтев је успешно примљена. Ми смо вас чекали!

en: Your request has been successfully received. We are waiting you!
sr: Ваш захтев је успешно послат. Сачекајте одобрење.

en: There are no services available for this day.
sr: Нема расположивих за период који сте одабрали услуге.

en: There are no services available for the period you selected.
sr: Не постоје доступни за овај дан услуге.

en: Displays Booking Calendar WpDevArt
sr: Приказује Боокинг цалендар WpDevArt

en: Title:
sr: Приказује Боокинг цалендар WpDevArt

en: Calendar to display
sr: Календар за приказ

en: Required
sr: Потребан

en: Options
sr: Опције
